ועוד קצת עלי...

היי,

שמי שרית ואני בעלת החנות 'מעגלים' – חנות ביתית לביגוד, אביזרים ומתנות לתינוקות ולילדים, חנות שמעניקה חווית קניה קצת אחרת.

החנות נמצאת במושב בניה, אווירה רגועה ושלווה, מותאמת לאימהות עם תינוקות וילדים- מרחב וחצר, פינת הנקה, החתלה ותא מדידה מותאם.

אני אמא ל 4 ילדים כבר הרבה מאוד זמן... עידו (27) ויעל (25) מהסיבוב הראשון, נדב (12) וזוהר (7) מהסיבוב השני. גם אני הייתי לקוחה מצטיינת של מיטב הרשתות והחנויות בתחום התינוקות והילדים. אבל עם כל ילד שנולד, כמות הפריטים שנאספו ונצברו וחסמו את כל הבית בערך היתה מטורפת !! וכולם במצב נפלא, טובים ושמישים – כמו חדש!  מכאן נולד הרעיון להקים חנות יד שנייה למוצרי תינוקות וילדים- עגלות ולולים, סל קל ומתקני בטיחות, נדנדות, כסאות אוכל, שידות החתלה, משחקים וצעצועי התפתחות ועוד ועוד.

החנות הוקמה בשנת 2009 בחצר ביתי שבמושב בניה ואט אט גדל זרם הלקוחות ואיתו הדרישה למוצרים נוספים- בעיקר ביגוד, איכותי ונוח שייתן מענה שונה למה שמציעים ברשתות הביגוד ובהאנגרים.

מתוך הצורך הנ"ל יצרתי קשר עם חברות ישראליות מובילות בתחום הביגוד לתינוקות ולילדים שמוצריהן איכותיים, מגוונים ומעוצבים וכמו כן עם מעצבות המציעות מגוון רחב של שמלות.   ניתן למצוא בחנות עודפים מעונות קודמות בהנחה קבועה כל השנה של עד 50%.

לאחרונה הצטרף אלי לחנות בן זוגי עמוס, ואנחנו פה לתת את המיטב לבחירתכן.
ואני, עם המון תמיכה ורוח גבית של עמוס, מחפשת, נוסעת, נפגשת, מחטטת ומוצאת בשבילכן פריטים ממבחר המותגים והמעצבות הישראליות בתחום. 
שעות פעילות:
בימים שני- שישי בשעות 13:00 - 9:00
ובשעות אחה"צ בתיאום טלפוני: 050-7911885, עמוס -052-3350461.

להתראות

שרית ועמוס